Hustopečské skákání
v češtině in English
19. ročník Hustopečského skákání 25. a 27. ledna 2018.

Výsledky 2014

Archiv | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Muži A / Men A

1. 1984 Dmitrik Aleksey RUS 232
2. 1991 Kynard Erik USA 230
3. 1984 Thomas Donald BAH 228
4. 1988 Donisan Mihai ROU 228
5. 1983 Barry Trevor BAH 225
6. 1987 Grabarz Robbie GBR 225
7. 1984 Parsons Tom GBR 225
8. 1989 Bednarek Sylwester POL 220
8. 1991 Mastoras Adónios GRE 220
8. 1989 Bubeník Matúš SVK 220
11. 1983 Horák Peter SVK 220
12. 1984 Bába Jaroslav CZE 220
13. 1983 Demyanyuk Dmytro UKR 210
- 1992 Tamberi Gianmarco ITA did not finish

Ženy A / Women A 2014

1. 1993 Kuchina Mariya RUS 197
2. 1984 Green Tregaro Emma SWE 197
3. 1990 Šimic Ana CRO 194
4. 1974 Veneva Venelina BUL 191
5. 1985 Steryíou Adonía GRE 191
6. 1984 Spencer Levern LCA 188
7. 1992 Pooley Isobel GBR 185
7. 1984 Kuntsevich Yekaterina RUS 185
9. 1995 Herashchenko Iryna UKR 185
10. 1990 Ayhan Yuksel Burcu TUR 185
11. 1992 Nová Magdaléna CZE 180
11. 1995 Iliyeva Irina RUS 180

Muži B / Men B

1. 1990 Edwards Mike GB 222
2. 1984 Roberts Matt GB 218
3. 1992 Heindl Martin JAC Brno 218
4. 1985 Kabelka Michal SK 214
5. 1988 Kalafus Martin ŠK Vital Bratislava 210
5. 1991 Eto Takashi Japan 210
7. 1992 Bodnár Miroslav SK 205
8. 1991 Kašpar Jan TJ Spartak Třebíč 200
9. 1991 Watson Matt GB 200
10. 1990 Navrátil Marek ČR 200
11. 1986 Novotný Roman ČR 195
12. 1993 Bonifas Ryan GB 195
13. 1977 Kotlík Kamil PSK Olymp Praha 195
14. 1994 Zeman Jaroslav Atletika Jihlava 180
15.
Donald K. Agyare GH 175

Junioři / Junior men 2014

1. 1995 Zeman Lumír VSC Dukla BB 205
2. 1995 Sýkora Jiří TJ Spartak Třebíč 205
3. 1996 Zeman Tomáš ŠK Vital Blava 205
4. 1995 Blažek Adam SSK Vítkovice 200
5. 1995 Votruba Adam AK Junior Holíč 195
6. 1996 Šoka Šimon STU Bratislava 195
7. 1996 Fišer Tomáš AHA Vyškov 190
8. 1998 Vodák Ondřej Břeclav 190
9. 1996 Magál Jakub STU Bratislava 185
10. 1995 Molva Vít Atl. Jihlava 185
11. 1997 Dočkal Tomáš AK Olomouc 180
12. 1995 Nikodem František Atl. Jihlava 175

Ženy B / Women B 2014

1. 1988 Nisbet Jayne GB 182
2. 1990 Patritge Bethan GB 182
3. 1989 Pitman Hayley GB 174
4. 1993 Silnicová Leona ČR 170

Juniorky / Junior-women 2014

1. 1997 Trávníčková Aneta UNI. Brno 170
2. 1997 Čepová Lucie SSK Vítkovice 170
3. 1998 Butkovská Simona STU Bratislava 165
4. 1997 Obrhelová Nikol Sokol Opava 155
5. 1999 Zavilinská Monika MŠK Borský Mikuláš 150
6. 1997 Frantová Kateřina SSK Vítkovice

Dorostenci / U17 boys

1. 1998 Vodák Ondřej Loko Břeclav 184
2. 1997 Dočkal Tomáš AK Olomouc 180

Dorostenky / U17 girls 2014

1. 1997 Trávníčková Aneta UNI Brno 172
2. 1997 Čepová Lucie SSK Vítkovice 169
3. 1998 Butkovská Simona STU Bratislava 163
4. 1997 Frantová Kateřina SSK Vítkovice 160
5. 1997 Obrherová Nikol Sokol Opava 160
6. 1999 Zavilinská Monika MŠK Borský Mikuláš 145

Starší žáci / U15 boys 2014

Poř. Rok nar. Příjmení, jméno Oddíl, příslušnost Výška





1. 1999 Kroutil Jiří SK EDEN Blansko 160
2. 2000 Kaňa Jiří Gymnázium Hust. 155
3. 1999 Lengál Ondřej BYAC Brno 155
4. 2000 Bouda Jiří SK EDEN Blansko 145
5. 2000 Gábor Ondřej Gymnázium Hust. 140
6. 2000 Ševčík Šimon AHA Vyškov 140
7. 2000 Prudký Daniel SK EDEN Blansko 135
8. 2000 Földváry Alfréd SK EDEN Blansko 130





MS 1994 Galbavý Lukáš SK Atl. Hustopeče 165
MS 1994 Hála Lukáš SK Atl. Hustopeče 160
MS 1995 Adamec Martin SK Atl. Hustopeče 155
MS 1998 Prát David SK Atl. Hustopeče 140
MS 1998 Káňa Dominik SK Atl. Hustopeče 155

Starší žákyně / U15 girls 2014

Poř. rok nar. Příjmení, jméno Oddíl příslušnost Výška





1. 2000 Macháňová Lucie AHA Vyškov 153
2. - 3. 1999 Vernerová Alexandra AHA Vyškov 150
2. - 3. 2000 Filali Anísa JAC Brno 150
4. 1999 Vranová Klára SK EDEN Blansko 140
5. 2000 Hönigová Veronika SK Atl. Hustopeče 140
6. 2000 Burianová Lenka JAC Brno 135
7.
Straková Kateřina ZŠ Komenského Hust. 125





MS 1998 Vrzalová Barbora SK Atl. Hustopeče 130
MS 1998 Komínková Josefína SK Atl. Hustopeče 153

Mladší žáci / U13 boys 2014

Poř. Rok nar. Příjmení, jméno Oddíl příslušnost Výška





1. 01 Kusák Karel AK PSK Zlín 155
2. 01 Novosad Adam AK PSK Zlín 145
3. 01 Lhotecký Claude SK Atl. Hustopeče 140
4. 02 Janiš Richard AK PSK Zlín 135
5 04 Kovařík Tomáš MMK Hustopeče 125
6. - 7. 02 Krotký Petr SK Atl. Hustopeče 110
6. - 7. 03 Pláteník Denik MMK Hustopeče 110
8. 02 Šmíd Štěpán AHA Vyškov 105
9. 04 Hycl Matěj SK Atl. Hustopeče -

Mladší žákyně / U13 girls 2014

Poř. Rok nar. Příjmení, jméno Oddíl příslušnost Výška





1. 01 Pogányová Tereza JAC Brno 157
2. 01 Sajdoková Bára TŽ Třinec 151
3 01 Zahradníčková Eliška JAC Brno 148
4 02 Krejčiříková Klára JAC Brno 145
5 01 Teofilová Klára TŽ Třinec 140
6 01 Strouhalová Daniela SK Atl. Hustopeče 140
7 03 Minaříková Adéla JAC Brno 135
8 01 Zemčíková Leona SK Atl. Hustopeče 130
9 01 Noštinská Magdalena JAC Brno 130
10 02 Horváthová Michaela AHA Vyškov 130
11 01 Gabrhelová Lucie SK Atl. Hustopeče 125
12 01 Synková Adéla AHA Vyškov 120
13 - 14 01 Králová Alena SK EDEN Blansko 115
13 - 14 01 Novotná Radka SK Atl. Hustopeče 115
15 02 Jelínková Adéla AHA Vyškov 115
16 01 Vráblíková Veronika SK EDEN Blansko 105
17 02 Vedralová Natálie SK Atl. Hustopeče 105