Hustopečské skákání
v češtině in English
19. ročník Hustopečského skákání 25. a 27. ledna 2018.

Výsledky 2013

Archiv | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Muži A

1. Ukhov Ivan RUS 230cm
2. Mutaz Barshim QAT 230cm
3. Torro Osku FIN 226cm
4. Thomas Donald BAH 226cm
4. Bába Jaroslav CZE 226cm
6. Kabelka Michal SVK 226cm
7. Hanany Mickaël FRA 222cm
8. Horák Peter SVK 222cm
9. Oni Samsn GBR 222cm
10. Parsons Tom GBR 218cm
10. Tamberi Gianmarco ITA 218cm
12. Williams Jesse USA 218cm
13. Bubeník Matúš SVK 213cm

Ženy A

1. Trost Alessia ITA 195cm
2. Veneva Venelina BUL 193cm
3. Kholosha Olena UKR 193cm
4. Green-Tregaro Emma SWE 193cm
5. Haas Eleriin EST 190cm
6. Kuntsevich Yekaterina RUS 190cm
7. Aitova Marina KAZ 190cm
8. Gordeyeva Irina RUS 187cm
9. Demireva Mirela BUL 187cm
10. Kostrova Yulia RUS 187cm
11. Gardzielewska-Domel Urszula POL 184cm
12. Stepaniuk Kamila POL 180cm

Muži B

1. Baker Chris GBR 216cm
2. Navrátil Marek AK Olomouc 213cm
2. Hostonský Jan AC Ml. Boleslav 213cm
4. Kalafus Martin Vital Bratislava 210cm
5. Krivus Ondrej VSC Dukla B.B. 205cm
6. Kašpar Jan TJ Spartak Třebíč 205cm
6. Ďurkáč Michal AK Junior Holíč 205cm
8. Šutera David Dukla Praha 200cm
9. Dittrich Filip AC Olymp Brno 195cm
10. Kotala Jan AK SSK Vítkovice 185cm
11.Bětuňák Bohumil SSK Vítkovice 180cm
12. Polák David JAC Brno -

Junioři 2013

1. Dzuriak Milan ASK ELNA Počerady 200cm
2. Dalecký Matyáš Sokol Kolín 200cm
3. Blažek Adam SSk Vítkovice 200cm
4.Friedel Petr AK SSK Vítkovice 195cm
5. Zeman Jiří SSK Vítkovice 190cm
6. Molua Vít Atletika Jihlava 190cm
7. Kyzlink Marek AC Mor. Slav. Brno 190cm
7. Navrátil Filip AHA Vyškov 190cm
9. Šoka Šimon Bratislava 190cm
10. Surovčík Jakub VSK UNI Brno 185cm
11. Zeman Jaroslav Atletika Jihlava 180cm
12. Nikodem František Atletika Jihlava 180cm
13. Dvořák Radek VSK UNI Brno 175cm

Ženy B 2013

1. Nová Magdalena AK SSK Vítkovice 172cm
2. Krtičková Lucie AK Hodonín 168cm
3. Silnicová Leona AK SSK Vítkovice 168cm
4. Struhárová Monika Slávia STU Bratislava 168cm

Juniorky 2013

1. Strachová Nikola Slavoj St. Boleslav 166cm
2. Budkovská Simona Slavoj STU Bratislava 164cm
3. Cabrnochová Pavla Slavoj St. Boleslav 164cm
4. Čepová Lucie SSK Vítkovice 160cm
5. Frantová Kateřina SSK Vítkovice 155cm

Dorostenci 2013

1. Navrátil Filip AHA Vyškov 195cm
2. Šoka Šimon Slavia STU Bratislava 185cm

Dorostenky 2013

1. Oberherová Nikol Sokol Opava 166cm
2. Čepová Lucie AK SSK Vítkovice 163cm
3. Butkovská Simona Slavia STU Bratislava 163cm
4. Cabrnochová Pavla Slavoj St. Boleslav 163cm
5. Frantová Kateřina Vítkovice 155cm
6. Vernerová Kateřina ASK ELNA Počerady 145cm

Starší žáci 2013

1. Kučera Jiří
Byac Brno 176cm
2. Vodák Ondřej
ZŠ Slovácká Břeclav 173cm
3. Buček David
Byac Brno 170cm
4. Kuja Petr
SK Atletika Hustopeče 165cm
5. Doležal Jakub
AK AHA Vyškov 165cm
6. Tihlařík František
ZŠ Šitbořice 165cm
7. Šedivý David
SK Atletika Hustopeče 160cm
8. Jahoda Vojtěch
Byac Brno 160cm
9. Mach Petr
ZŠ Nádražní Hustopeče 155cm
10.Ševčík Kamil
Byac Brno 155cm
11. Zeman Filip
AK AHA Vyškov 155cm
12. Adamec Lukáš
AK AHA Vyškov 150cm
13. Kurdík Milan
ZŠ Komenského 145cm
14. Klobása Ondřej
SK Atletika Hustopeče 145cm
15. Nemeškal Michal
Gymnázium TGM Hustopeče 140cm
16. Kratochvíl Martin
AK AHA Vyškov 140cm
17. Zapletal Martin
SK Atletika Hustopeče 140cm
18. Vojtek Petr
AK AHA Vyškov 135cm
19. Kaňa Dominik
ZŠ Komenského 135cm
20. Sekanina Aleš
AK AHA Vyškov 135cm
21. Kolegar Vojtěch
ZŠ Nikolčice 135cm
22. Homolík Denis
Gymnázium TGM Hustopeče 135cm
23. Slavík Matyáš
AK AHA Vyškov 130cm




MS Galbavý Lukáš
SK Atletika Hustopeče 170cm
MS Hála Lukáš
SK Atletika Hustopeče 160cm
MS Čápka Filip
SK Atletika Hustopeče 155cm
MS Adamec Martin
SK Atletika Hustopeče 155cm
MS Švancar Patrik
SK Atletika Hustopeče 140cm

Starší žákyně 2013

1. Buchlovská Eliška JAC Brno 171cm
2. Novotná Jana JAC Brno 171cm
3. Reicheltová Iva AC Česká Lípa 160cm
4. Komínková Josefína SK Atletika Hustopeče 150cm
5. Čarnecká Zuzana SK Atletika Hustopeče 145cm
6.-7. Vernerová Alexandra AK AHA Vyškov 140cm
6.-7. Urbanová Markéta AK AHA Vyškov 140cm
8. Málková Aneta AK AHA Vyškov 140cm
9. Meňhartová Daniela ZŠ Komenského 135cm
10.-12. Vlašínová Denisa AK AHA Vyškov 125cm
10.-12. Petrášová Martina ZŠ Nikolčice 125cm
10.-12. Hönigová Pavlína SK Atletika Hustopeče 125cm
13.-16. Rohrerová Dominika ZŠ Nádražní 125cm
13.-16. Šoberová Karolína ZŠ Nikolčice 125cm
13.-16. Vrzalová Bára SK Atletika Hustopeče 125cm
13.-16. Opavská Michaela AK AHA Vyškov 125cm
17. Příkazská Sára ZŠ Nikolčice 125cm




MS Vrbová Radka SK Atletika Hustopeče 150cm

Mladší žáci 2013



1. Šenk Ondřej

ZŠ Drnholec 145cm
2. Urban  Eliáš

AK AHA Vyškov 145cm
3. Gábor Ondřej

ZŠ Nádražní Hustopeče 145cm
4. Mlénský Jakub

SK Atletika Hustopeče 145cm
5. Chalupný Matyáš

SK Atletika Hustopeče 140cm
6. Mezlík Tomáš

BYAC Brno 135cm
7. Pacejka Kryštof

AK AHA Vyškov 135cm
8. Hovězák Filip

SK Atletika Hustopeče 130cm
9.-10. Beneš Matěj

BYAC Brno 135cm
9.-10. Kaňa Jiří

Gymnázium TGM Hustopeče 135cm
11.-12. Lhotecký Claude

Gymnázium TGM Hustopeče 130cm
11.-12. Gratcl Michal

Gymnázium TGM Hustopeče 130cm
13. Pouč Matěj

AK AHA Vyškov 130cm
14. Šišma Jakub

AK AHA Vyškov 130cm
15. Osolsobě Jiří

AK AHA Vyškov 130cm
16. Vrška Patrik

ZŠ Drnholec 125cm
17. Filípek Přemysl

SK Atletika Hustopeče 125cm
18. Kalenda Tadeáš

Gymnázium TGM Hustopeče 120cm
19. Slavík Ondřej

SK Atletika Hustopeče 120cm
20. Prokeš Vojtěch

SK Atletika Hustopeče 115cm
21. Brabec Karel

BYAC Brno 115cm
22.-23. Prát Martin

SK Atletika Hustopeče 110cm
22.-23. Krotký Petr

SK Atletika Hustopeče 110cm
24. Bradavka Michal

ZŠ Komenského 110cm

Mladší žákyně 2013

1. Hönigová Veronika

SK Atletika Hustopeče
150cm
2. Poganyová Tereza

JAC Brno
145cm
3. Macháňová Lucie

AK AHA Vyškov
140cm
4. Buriánová Lenka

JAC Brno
140cm
5. Krejčiříková Klára

JAC Brno
135cm
6. Vallová Veronika

JAC Brno
135cm
7. Zahradníčková Eliška

AK AHA Vyškov
130cm
8. Gabrhelová Lucie

SK Atletika Hustopeče
125cm
9.-10. Fleková Lucie

AK AHA Vyškov
125cm
9.-10. Filau Anisa

AK AHA Vyškov
125cm
10. Ličeníková Simona

ZŠ Nádražní Hustopeče
125cm
12. Bílková Alena

ZŠ Nádražní Hustopeče
120cm
12. Vallová Iva

JAC Brno
120cm
13. Halasová Veronika

Gymnázium TGM Hustopeče
115cm
14.-15. Cigánková Šárka

SK Atletika Hustopeče
110cm
14.-15. Vedralová Natálie

SK Atletika Hustopeče
110cm
16. Matalová Adéla

AK AHA Vyškov
110cm

výsledky minulých ročníků

Výsledky minulých ročníků najdete na: http://www.moravskavyskarskatour.cz/vysledky-2010