Hustopečské skákání
v češtině in English
18. ročník Hustopečského skákání 2. a 4. února 2017

Rekordy

REKORDY HUSTOPEČSKÉHO SKÁKÁNÍ

Mladší žáci Daniel Kolečník, SG Brno 170 cm 1999
Starší žáci Daniel Kolečník, SG Brno 201 cm 2001
Dorostenci Jiří Křehula, MS Brno 208 cm 1999
Andu Nuh, Quatar 208 cm 2016
Junioři Jaroslav Bába, SSK Vítkovice 230 cm 2003
Muži Ivan Uchov, Rusko 238 cm 2011
Gianmarco Tamberi, Itálie 238 cm 2016
Mladší žákyně Jana Novotná, JAC Brno 160 cm 2012
Starší žákyně Eliška Buchlovská, JAC Brno 171 cm 2013
Jana Novotná, JAC Brno 171 cm 2013
Dorostenky Eliška Buchlovská, JAC Brno 180 cm 2015
Juniorky Maria Kuchina, Rusko 193 cm 2012
Michaela Hrubá, JAC Brno 193 cm 2016
Ženy Ariane Friedrich, Německo 200 cm 2009

 

DLOUHODOBÉ TABULKY HUSTOPEČSKÉHO SKÁKÁNÍ

MUŽI ŽENY
1. Ivan UKHOV RUS 238 cm 1. Ariane FRIEDRICH GER 200 cm
1. Gianmarco TAMBERI ITA 238 cm
3. Chris BAKER GBR 236 cm
4. Jaroslav BÁBA CZE 235 cm 2. Vita PALAMAR UKR 199 cm
4. Aleksey DMITRIK RUS 235 cm 3. Irina GORDEYEVA RUS 198 cm
6. Linus THORNBLAD SWE 234 cm 4. Mariya KUCHINA RUS 197 cm
6. Marco FASSINOTTI ITA 234 cm 4. Emma GREEN TREGARO SWE 197 cm
8. Svatoslav TON CZE 233 cm 6. Blanka VLAŠIC CRO 196 cm
8. Andrey TERESHIN RUS 233 cm 6. Venelina VENEVA BUL 196 cm
10. Kyriakos IOANOU CYP 232 cm
11. Giulio CIOTTI ITA 231 cm 6. Svetlana SHKOLINA RUS 196 cm
11. Nicola CIOTTI ITA 231 cm 9. Alessia TROST ITA 195 cm
11. Andrey SILNOV RUS 231 cm 9. Olga KALITURINA RUS 195 cm
11. Samson ONI GBR 231 cm 9. Iva STRAKOVÁ CZE 195 cm
9. Lavern SPENCER LCA 195 cm
15. Dusty JONAS USA 230 cm 13. Yekatererina KUNTSEVICH RUS 194 cm
15. Aleksandr SHUSTOV RUS 230 cm 13. Ana ŠIMIC CRO 194 cm
15. Mutaz BARSHIM QAT 230 cm 13. Ruth BEITIA SPA 194 cm
15. Erik KYNARD USA 230 cm 16. Olga KHOLOSHA UKR 193 cm
16. Doreen AMATA NIG 193 cm
16. Michaela HRUBÁ CZE 193 cm
15. Andrij PROTSENKO UKR 230 cm 19. Romana DUBNOVA CZE 192 cm
15. Silvano CHESANI ITA 230 cm 19. Marina AITOVA KAZ 192 cm
21. Tomáš JANKŮ CZE 228 cm 19. Viktoriya KLYUGINA RUS 192 cm
21. Alesandro TALLOTTI ITA 228 cm 19. Kamila STEPANIUK POL 192 cm
21. Petr HORÁK SVK 228 cm 19. Chaunté HOWARD USA 192 cm
21. Donald THOMAS BAH 228 cm 19. Ariné PALSYTE LTU 192 cm
21. Mihai DONISAN ROU 228 cm
21. Trevor BARRY BAH 228 cm
21. Sylwester BEDNAREK POL 228 cm
21. Vasillios CONSTANTINOU CYP 228 cm

 

 

Nejlepší halové výkony na území České republiky (k 13.2.2016)

MUŽI

2.42       Ivan Ukhov                      RUS       Praha                       2014

2.38       Ukhov                                              Hustopeče              2011

2.38       Gianmarco Tamberi       ITA         Hustopeče              2016

2.37       Ukhov                                              Hustopeče              2010

2.36       Ján Zvara                        TCH       Jablonec n. N.        1987

2.36       Ukhov                                              Hustopeče              2008

2.36       Chris Baker                     GBR      Hustopeče               2016

2.35       Jaroslav Bába                 CZE       Hustopeče              2005

2.35       Aleksey Dmitrik               RUS      Hustopeče              2012

2.34       Bába                                                Jablonec n. N.        2005

2.34       Tomáš Janků                  CZE       Brno                          2007

2.34       Linus Thornblad             SWE      Hustopeče              2008

2.34       Ukhov                                              Hustopeče               2009

2.34       Ukhov                                             Třinec                         2010

2.34       Mutaz Essa Barshim       QAT      Vendryně                 2013

2.34       Marco Fassinotti               ITA       Hustopeče               2015

2.33       Zvara                                               Čejkovice                 1987

2.33       Svatoslav Ton                   CZE     Brno                          2005

2.33       Ton                                                   Hustopeče              2006

2.33       Andrey Tereshin               RUS     Hustopeče              2007

2.33       T. Janků                                           Praha                       2007

2.33       Ukhov                                              Třinec                        2009

2.33       Dmitrik                                              Praha                       2014

2.33       Tamberi                                           Třinec                        2016

 

ŽENY

2.02       Yelena Slesarenko          RUS      Brno                        2008

2.01       Blanka Vlašić                    CRO      Třinec                     2010

2.00       Ariane Friedrich                GER      Hustopeče             2009

2.00       Alessia Trost                      ITA         Vendryně               2013

2.00       Vlašic                                                  Praha                     2014

1.99       Viktoria Palamar                UKR      Hustopeče             2008

1.99       Friedrich                                             Hustopeče             2008

1.98       Yekaterina Savchenko     RUS      Brno                        2008

1.98       Iva Straková                       CZE       Čejkovice               2008

1.98       Irina Gordeeva                  RUS       Hustopeče              2009

1.98       Ruth Beitia                         ESP       Praha                       2009

1.98       Beitia                                                   Brno                        2010

1.98       Mariya Kuchina                 RUS      Třinec                      2015

1.97       Zuzana Hlavoňová           CZE       Praha                      1999

1.97       Venelina Veneva              BUL      Brno                          2000

1.97       Barbora Laláková             CZE      Třinec                      2008

1.97       Kuchina                                            Třinec                      2011

1.97       Emma Green-Tregaro     SWE     Vendryně                 2014

1.97       Kuchina                                            Hustopeče              2014

1.97       Green-Tregaro                                Hustopeče              2014

1.97       Kuchina                                            Praha                       2015

1.97       Trost                                                  Praha                       2015