Hustopečské skákání
v češtině in English
18. ročník Hustopečského skákání 2. a 4. února 2017

Přehled vítězů

PŘEHLED VÍTĚZŮ VŠECH ROČNÍKŮ


XVII. ročník – 2016

1. Gianmarco Tamberi ITA         238 cm                  1. Levern Spencer                       LCA       195 cm

2. Chris Baker                          GBR      236 cm                    2. Doreen Amata                           NIG        193 cm

3. Kyriakos Ioanou                  CYP       232 cm                   3. Michaela Hrubá                        CZE        193 cm

 

XVI. ročník – 2015

1. Marco Fassinotti                 ITA         234 cm                  1. Alessia Trost                             ITA         196 cm

2. Andrej Protsenko                 UKR       230 cm                  2. Ruth Beitia                                  SPA        194 cm

3. Silvano Chesani                   ITA         230 cm                  3. Airine Palsyté                             LIT          192 cm

 

XV. ročník – 2014

1. Alexej Dmitrik                      RUS        232 cm                  1. Mariya Kuchina                        RUS        197 cm

2. Erik Kynard                            USA        230 cm                   2. Emma Tregaro Green              SWE        197 cm

3. Donald Thomas                    BAH        228 cm                   3. Ana Šimić                                   CRO        194 cm

 

XIV. ročník – 2013

1. Ivan Uchov                             RUS        230 cm                  1. Alessia Trost                             ITA         195 cm

2. Mutaz Barshim                       QAT       230 cm                     2. Venelina Veneva                       BUL        193 cm

3. Osku Torro                              FIN         226 cm                      3. Olena Holosha                          UKR       193 cm

 

XIII. ročník – 2012

1. Alexej Dmitrik                      RUS        235 cm                  1. Svetlana Shkolina                   RUS        195 cm

2. Andrey Silnov                        RUS        231 cm                  2. Chaunté Howard-Lowe            USA        193 cm

3. Oni Samson                           GBR       231 cm                  3. Irina Gordeyeva                          RUS        193 cm

3. Ivan Uchov                             RUS        231 cm

 

XII. ročník – 2011

1. Ivan Uchov                             RUS        238 cm                  1. Svetlana Shkolina                   RUS        196 cm

2. Alexej Dmitrik                         RUS        232 cm                  2. Mariya Kuchina                          RUS        194 cm

3. Alexandr Shustov                  RUS        230 cm                  3. Danielle Frenkel                         ISR          190 cm

 

XI. ročník – 2010

1. Ivan Uchov                             RUS        237 cm                  1. Ariane Fridrich                         GER        195 cm

2. Dusty Jonas                           USA          230 cm                  2. Svetlana Shkolina                     RUS        192 cm

3. Alessandro Talotti                 ITA            228 cm                  3. Iva Straková                               CZE         192 cm

 

X. ročník – 2009

1. Ivan Uchov                             RUS        234 cm                  1. Ariane Fridrich                         GER        200 cm

2. Alexandr Shustov                  RUS        227 cm                  2. Irina Gordeyeva                          RUS        198 cm

3. Jaroslav Bába                        CZE         227 cm                  3. Iva Straková                                CZE         195 cm

 

IX. ročník – 2008

1. Ivan Uchov                             RUS        236 cm                  1. Vita Palamar                             UKR       199 cm

2. Linus Thörnblad                    SWE        234 cm                  2. Ariane Fridrich                            GER        199 cm

3. Alexej Dmitrik                        RUS          230 cm                  3. Iva Straková                               CZE         195 cm

 

VIII. ročník – 2007

1. Andrey Tereshin                 RUS        233 cm                  1. Blanka Vlasic                             CRO       196 cm

2. Peter Horák                           SVK        227 cm                  2. Venelina Veneva                         BUL         196 cm

3. Victor Moaya                         CUB       224 cm                  3. Yekaterina Kuntsevich                RUS        194 cm

 

VII. ročník – 2006

1. Svatoslav Ton                       CZE         233 cm                  1. Iva Straková                               CZE         193 cm

2. Ivan Uchov                              RUS        231 cm                  2. Irina Glovatskih                            RUS        190 cm

3. Guilio Ciotti                              ITA         231 cm                   3. Barbora Laláková                        CZE         190 cm

 

VI. ročník – 2005

1. Jaroslav Bába                        CZE         235 cm                  1. Olga Kaliturina                         RUS        195 cm

2. Jan Janků                                CZE         223 cm                    2. Iva Straková                              CZE          187 cm

3. Jurij Krymarenko                    UKR       223 cm                     3. Barbora Laláková                     CZE         187 cm

3. Stanislav Malyarenko            RUS        223 cm

 

V. ročník - 2004

1. Jaroslav Bába                        CZE         228 cm                  1. Zuzana Hlavoňová                  CZE         191 cm

2. Tomáš Janků                          CZE         228 cm                    2. Barbora Laláková                     CZE         188 cm

3. Jan Janků                                CZE         220 cm                   3. Romana Dubnova                     CZE         185 cm

 

IV. ročník – 2003

1. Jaroslav Bába                        CZE         222 cm*               1. Zuzana Hlavoňová                  CZE         190 cm

2. Jiří Křehula                               CZE         218 cm                  2. Bernadet Bódi                          HUN         187 cm

2. Dalibor Hon                              CZE         218 cm                  3. Iva Straková                              CZE         187 cm

* J.Bába v soutěži juniorů překonal 230 cm


III. ročník – 2002

1. Svatoslav Ton                       CZE         227 cm                  1. Renáta Medgyesová              SVK        183 cm

2. Tomáš Janků                         CZE         227 cm                  2. Inge Janků                                  CZE         180 cm

3. Jiří Křehula                             CZE         220 cm                  3. Diana Lázníčková                     SVK        180 cm

3. Jan Janků                               CZE         220 cm

 

II. ročník - 2001

1. Jan Janků                                CZE         221 cm                  1. Kateřina Korčová                     CZE         175 cm

2. Jiří Křehula                               CZE         218 cm                   2. Romana Dubnova                     CZE         170 cm

3. Luboš Benko                            SVK        214 cm                   3. Radka Vaňková                          CZE         165 cm

 

I. ročník - 1999

1. Jan Janků                                CZE         217 cm

2. Valentin Dubnov                     MOL        214 cm

3. Dalibor Hon                             CZE         211 cm