Hustopečské skákání
v češtině in English
20. ročník Hustopečského skákání 24. a 26. ledna, Memoriál Mileny Hübnerové

Currently

Beskydské laťce vládla Emma Green Tregaro a 197 cm

29.1.2014

Zdolá v Hustopečích magické 2 metry?

29. leden 2014

Prvnímu závodu Moravské výškařské tour ve Vendryni kralovala Švédka Emma Green Tregaro, když se jako jediná závodnice vyšvihla nad laťku ve výšce 197 cm. Pokořila ji hned v prvních pokusech. Magické 2 metry však už nezdolala. Limit pro halové MS v Sopotech ale splnila s rezervou 3 cm.

Druhé místo si z Beskydské laťky odnesla Chorvatka Ana Šimičová za 192cm a třetí Venelina Venevová z Bulharska se 190cm. Jediná česká závodnice Magdaléna Nová si v soutěži zaknihovala 175 cm. Všechny jmenované výškařky zavítají také v sobotu do Hustopečí.

Švédka Green Tregaro, s osobním rekordem v hale 198cm, venku dokonce s 201cm, se cítila v Třinci příjemně a místní halu a atmosféru si pochvalovala. „Je tu vždy skvělá atmosféra a i když jsem se po rozcvičce cítila trochu bez energie, dopadlo to velice dobře. Na halovém MS bych chtěla atakovat nejvyšší pozice a ukázat kvalitní výkon.”

V sobotu 1. února se hvězdná závodnice předvede i na druhém mítinku moravské tour, Hustopečském skákání MOSS logistics 2014. Středeční úspěch Green Tregaro na Beskydské laťce slibuje hustopečským divákům napínavý útok na 2 metry.

Švédka s osobním rekordem v hale 198cm, venku dokonce s 201cm se cítila v Třinci příjemně a místní halu a atmosféru si pochvalovala. „Je tu vždy skvělá atmosféra a i když jsem se po rozcvičce cítila trochu bez energie, dopadlo to velice dobře. Na halovém MS bych chtěla atakovat nejvyšší pozice a ukázat kvalitní výkon.”

VIDEO rozhovor po vítězství v Třinci s Greenovou-Tregarovou.

Zdroj: TZ MVT
Dagmar Humpolíková

Foto: http://www.emma-green.se/

Více informací ZDE